Támogatói Klub

Támogass minket és nyerj!

Szeretnél segíteni a bajba jutott szánhúzókon, de nem tudsz örökbe fogadni?

Akkor lépj be az Összefogás a Szánhúzókért Alapítvány Támogató Klubjába és ezzel egyúttal esélyed lesz, hogy az év végi Támogatói Klub sorsolásunkon nyerj egy szuper ajándékot!

Miért jó a Támogatói Klub tagjának lenni?

Támogatói Klubunk tagjai első kézből értesülhetnek az Alapítvánnyal kapcsolatos információkról, rendezvényeinkről illetve egyéb meglepetésekkel is készülünk nekik!

Mit kell tenned?

Amennyiben csatlakozni szeretnél Támogató Klubunkhoz, kérjük, írj e-mailt az info@szanhuzoalapitvany.hu  címre

Klubtagság” jeligére.

Támogató Klubunk tagjává bárki válhat, amennyiben minden hónapban minimum 2000 Ft-os támogatást küld az év legalább 6 hónapjában. A tagság az első utalás beérkezését követően aktiválódik!

számlaszámunk: K&H Bank 10404742-50505249-49551019

Együttműködő partnereink