HOGYAN LEHETEK VIRTUÁLIS GAZDA?

Szereted a szánhúzókat, de még nem érzed késznek magad arra, hogy otthont adj egynek?

Aprócska lakásodban nincs elegendő hely egy kifejlett szánhúzókutya tartásához?

Családodban nem mindenki értene egyet az örökbefogadással?

Nem rendelkezel elegendő szabadidővel ahhoz, hogy megfelelően gondoskodhass egy szánhúzókutyáról?

Szeretnél segíteni egy szomorú sorsú szánhúzón?

Beleszerettél az egyik védencünkbe, és szeretnél gondoskodni róla?

Ha a jelenlegi körülményeid nem ideálisak egy szánhúzókutya tartására, akkor is lehetsz VIRTUÁLIS GAZDA!

Mit is jelent ez pontosan?

Virtuális gazdának az általad kiválasztott védencünk adatlapján keresztül jelentkezhetsz.

Ezt követően havi rendszerességgel támogathatod a választottadat minimum 5.000,-Ft.  utalásával.

Hogyan juttathatom el a támogatás összegét?

2 lehetőség áll rendelkezésre adományának eljuttatására.

1) Hagyományos banki átutalással:

Az alapítvány számlaszáma: K&H Bank Rt. 10404742-50505249-49551019

Nemzetközi bankszámlaszám:(IBAN) HU75 1040 4742 5050 5249 4955 1019

Swift kód:OKHBHUHB

A közleménybe kérjük feltüntetni a kutya nevét.

2) Paypal-on keresztül:

PayPal: donation[kukac]szanhuzoalapitvany.hu

Ez  esetben a kutya adatlapján válassza a Paypal gombot, így könnyedén  Online adománnyal tudja támogatni a kiválasztott kutyát. A közleménybe  kérjük írja be a támogatni kívánt kutya nevét vagy adatbázis számát.

Hogyan működik a PayPal bankkártyás adományozás?

A Paypal gombra kattintva a PayPal angol nyelvű weblapján az Összefogás a  Szánhúzókért Közhasznú Alapítvány adományozói űrlapjához érkezik. A felkínált összeg (Donation amount) megadása után a már regisztrált  PayPal felhasználók e-mail címük és jelszavuk megadásával beléphetnek és véglegesíthetik felajánlásukat. A nem PayPal felhasználók pedig bankkártyájuk segítségével (mint egy  webáruházban való vásárláskor) tehetik meg felajánlásukat alapítványunk számára. A tranzakció oldalunktól függetlenül a Paypal biztonságos szerverein történik a Paypal számunkra semmilyen személyes adatot nem ad  át.

A közleménybe kérjük feltüntetni a kutya nevét.

Miért jó ez Neked?

Elsősorban azért, mert így Te is hozzájárulsz a kiválasztott kutya ellátásához addig, amíg gondozásunkban van, és így egy kicsit a Tiéd is.

Ha a kutyát időközben örökbe fogadják, Te leszel az első, akit értesíteni fogunk.

A VIRTUÁLIS GAZDÁK NEVEIT közzétesszük a kiválasztott kutyák albumában, amennyiben erre engedélyt kapunk tőlük.

Nem utolsó sorban pedig az első utalás beérkezését követően oklevelet és ajándékot is küldünk Neked.

A felmerülő kérdésekkel kapcsolatban kereshetsz minket a központi e-mail címünkön (info[kukac]szanhuzoalapitvany.hu).

Egy megosztás is segítség!

Hálásan köszönjük!

Az Összefogás a Szánhúzókért Közhasznú Alapítvány Csapata

További részletek a virtuális örökbefogadással kapcsolatban elérhetőek honlapunkon: www.szanhuzoalapitvany.hu (A kiválasztott kutya adatlapjánál a ‘Virtuális örökbefogadás’ menüpontra kattintva.)