Baltazár

A Baltazárral való kötődés kialakítása nem csak egy lehetőség, hanem elengedhetetlen, amennyiben őt választod. De ha időt szánsz rá, ő több mint kész ugyanezt viszonozni. Stabil társat kapsz, aki elég sokoldalú ahhoz, hogy bármilyen környezethez alkalmazkodjon. Bár a kennelben előszeretettel ugrándozik, már kevésbé tart énekórákat.
Aktív-e? Abszolút! Arra azért ne számíts, hogy a maratont futhatsz vele, ő inkább a nyugodt kocogás, mint a sprintek felé hajlik, és kényelmesen cirkálgat laza tempóban.
Lényegében Baltazárral a játékos energia és a nyugodt hangulat keverékére szerződhetsz, ami pont így tökéletes azoknak, akik kiegyensúlyozott kutyatársat keresnek, de nem kerti díszt.

Fajta

Husky