Démon

Démont nem is olyan régen hozták vissza hozzánk, mikor már nem számított tovább családtagnak, nem jutott rá idő, emiatt szökni kezdett. Nagyon nehéz nap volt a kutyának is, a panziónak is és az alapítvány munkatársainak is. Démon azóta már ismét a falka tagja, és csodálatos természetéből adódóan mindezek ellenére is imádja az ember társaságát. Csak olyan gazdi jelentkezését várjuk, akinek elegendő ideje van foglalkozni vele. Démon egyébként kinti-benti kutyus, és biztos nem ellenkezne, ha a kanapét is birtokba vehetné. Imádja a kutyákat, kisállatok mellé viszont nem javasoljuk, őket nem igazán kedveli, erős benne a husky-vadászösztön.
Leszel az álomgazdija?

Fajta