Dono megmenekülése

A neten terjedt egy videó egy vörös huskyról, akinek véresre harapták a füleit a legyek, és egyfolytában földet eszik. Az Országos Állatvédőrség Alapítvány munkatársai ma elmentek a kutyus gazdáihoz, és rávették őket, hogy mivel mind idő mind szükséges feltételek hiányában szenvednek, mondjanak le a kutyáról.

Így a kutya az Állatvédőrség közreműködésével alapítványunk gondozásába került. Orvosaink máris megkezdték kivizsgálását. Szegény kutya tudatlanságból el is lett hanyagolva, sose kapott oltást, féreghajtást, és persze chipje sincs. Természetesen mi mindezt pótoljuk, és majd később ivartalanítjuk is. Köszönet mindenkinek, aki segíteni próbált a kutyuson. Ahogy rendbe tettük Donot, gazdát vagy ideiglenes befogadót keres. Jelenleg még nagyon ideges, nem érti mi történik körülötte. A fotóinkon már az orvosi rendelő udvarában láthatjátok a kutyust.

Az Állatvédőrség posztja pedig itt tekinthető meg:

Ha valaki szeretne befogadónak jelentkezni, vagy támogatná Dono költségeit, annak természetesen nagyon örülnénk.
Összefogás a Szánhúzókért Közhasznú Alapítvány- K&H Bank 10404742-50505249-49551019
paypal: info@szanhuzoalapitvany.hu