Összefogás a Szánhúzókért Közhasznú Alapítvány

cover photo
Vécsi Szilvia

S.os. Tanácsot kérnék. Végre lett egy szánhúzónk 5 hónapos malamutot kaptunk. Az itthoni kutyussal néha vitáznak, de ma történt egy eset, 2szer voltunk sétálni ma vele. Annak ellenére estére sokat magyarázott nekünk hogy menni akart,nagyon szeret játszani és csipkelődni közben de ma a 2,5 éves kisfiamat is majdnem megkapta!!! Ezen nagyon kiakadtam ,mert nem volt még ilyen vajon erről le lehet szok

5 éve

Sziasztok! Ha valaki tud közületek husky kölyköt vagy fiatal kutyust nagyon szívesen elfogadnánk,örökbefogadnánk.

• Vécsi Szilvia Hozzászólás az albumhoz Bócsi Veronika képei

5 éve

hát sajnos már lemaradtunk róla... pedig nagyon szerettük volna.

• Vécsi Szilvia Hozzászólás az albumhoz Bócsi Veronika képei

nagyon szépek

5 éve

Várom mihamarabbi válaszotokat Balatonnal kapcsolatban, szeretnénk örökbefogadni, amúgy már kb 1 éve is töltöttünk ki de még csak meg sem kerestek minket Sajnos.

5 éve

{actor} új avatart töltött fel

Ismerősök

Csoport

Még egyetlen csoportnak sem vagy tagja.

KEDVES ÖRÖKBEFOGADÓINK!

Sajnos létszám stopot kell kimondanunk. Kétszer annyi kutya van nálunk, mint amennyi a kapacitásunk. A mentett kutyák panziós, etetési és orvosi költségei havi 600 ezer - 700 ezer forint körül járnak, amit egyszerűen képtelenek vagyunk fizetni, így muszáj kimondanunk, a jelenlegi állomány mellett nem tudunk újabb kutyát átvenni, így is még 6 kutya érkezik rövid időn belül alapítványunkhoz.

Kérjük, támogassátok alapítványunkat. HOGYAN?

• a Támogatói klubon keresztül havi fix összeg utalásával,
  • Josera agilo vagy economy táp küldésével védenceink számára,
  • örökbefogadással,
  • támogatás utalásával a bankszámla számunkra vagy paypal címünkre,
  • virtuális örökbefogadással,
  • a jótékonysági vásár webshopból egy tárgy megrendelésével adományért cserébe.

KÉRJÜK SEGÍTSETEK, HOGY NE KELLJEN BEZÁRNUNK ALAPÍTVÁNYUNKAT. SAJNOS EZ A VESZÉLY VALÓS!

• Bevételeink nincsenek, csak hatalmas kiadásaink.
  • Támogatás nélkül nem tud működni az alapítvány.
  • Ha mi nem leszünk, nem tudjuk mi lesz a rengeteg rászoruló szánhúzókutyával.

Bankszámla számunk: 10404742-50505249-49551019 K&H Bank
Nemzetközi bankszámlaszám: (IBAN) HU75 1040 4742 5050 5249 4955 1019,
Swift kód:OKHBHUHB
Paypal címünk: info@szanhuzoalapitvany.hu