Összefogás a Szánhúzókért Közhasznú Alapítvány

Értesítés
  • Ez egy privát csoport. Tagnak kell lenned, hogy láthasd a csoport tartalmát.

Az Összefogás a szánhúzókért közhasznú alapítvány támogatói klubjának csoportja. A klub tagjainak fentartott zárt terület !

A támogatói klub azért jött létre, hogy az alapítvány által gondozott kutyák ellátásában célzott segítséget nyújtson havi adományozás formájában. A támogatói klub tagjai magánszemélyek de lehetnek vállalkozások képviselői is. Az adományról kérésre adománylevelet állít ki, mely adóalap csökkentő.

Mik a feltételei a klubtagságnak?

A klubtagság feltétele, hogy az adományozó vállalja, hogy havonta (legkésőbb a hó 15-éig)minimum 500 Ft adományt utal az alapítvány részére.

Milyen előnyőkkel jár ha klubtag vagyok?

A támogatói klub tagjai, speciális hozzáférést kapnak a támogatói klub levelező felületéhez, ahol exklúziv beszámolókat olvashatnak és mégjobban betekinthetnek az alapítvány napi életébe. Ezen felül, meghívást kapnak az alapítvány rendezvényeire ahol új barátokat is szerezhetnek.

Szeretne a klub tagja lenni? Kérjük állítsa be bankszámláján havi esedékességgel az alapítvány számlaszámát. Tagsági igényét jelezze az info@szanhuzoalapitvany.hu emailcímen

Kategória
Támogatói Klub
Létrehozva
2012. október 29. hétfő
Csoport adminisztrátorok
Összefogás a Szánhúzókért Közhasznú Alapítvány, Dér Andrea, Ritz Sára, Kurucz Ildikó, Dr. Danai Valéria, Berta Erika, Agabor Horvath
[/tigragrevents]

KEDVES ÖRÖKBEFOGADÓINK!

Sajnos létszám stopot kell kimondanunk. Kétszer annyi kutya van nálunk, mint amennyi a kapacitásunk. A mentett kutyák panziós, etetési és orvosi költségei havi 600 ezer - 700 ezer forint körül járnak, amit egyszerűen képtelenek vagyunk fizetni, így muszáj kimondanunk, a jelenlegi állomány mellett nem tudunk újabb kutyát átvenni, így is még 6 kutya érkezik rövid időn belül alapítványunkhoz.

Kérjük, támogassátok alapítványunkat. HOGYAN?

• a Támogatói klubon keresztül havi fix összeg utalásával,
  • Josera agilo vagy economy táp küldésével védenceink számára,
  • örökbefogadással,
  • támogatás utalásával a bankszámla számunkra vagy paypal címünkre,
  • virtuális örökbefogadással,
  • a jótékonysági vásár webshopból egy tárgy megrendelésével adományért cserébe.

KÉRJÜK SEGÍTSETEK, HOGY NE KELLJEN BEZÁRNUNK ALAPÍTVÁNYUNKAT. SAJNOS EZ A VESZÉLY VALÓS!

• Bevételeink nincsenek, csak hatalmas kiadásaink.
  • Támogatás nélkül nem tud működni az alapítvány.
  • Ha mi nem leszünk, nem tudjuk mi lesz a rengeteg rászoruló szánhúzókutyával.

Bankszámla számunk: 10404742-50505249-49551019 K&H Bank
Nemzetközi bankszámlaszám: (IBAN) HU75 1040 4742 5050 5249 4955 1019,
Swift kód:OKHBHUHB
Paypal címünk: info@szanhuzoalapitvany.hu